Tootja: CoolBox
Mudel: COO-PCT360-2
EAN: 8436556143748
CoolBox T-360. Toote kuju: Tower, Tüüp: PC, Toote värv: Must. Toiteallikas: 300 W, Toiteploki asukoht: Põhi, Toetatud elektritoite tarne vormi faktorid: TFX. Installitud esiventilaatorid: 1x 80 mm, Toetatud esiventilaatorite läbimõõt: 80 mm. Toetatud kõvakettasuurused: 2.5,3.5". Laius: 325 mm, Sügavus: 300 mm, Kõrgus: 95 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
CoolBox T-360 Tower Must 300 W | €59.91 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote kuju | Tower |
| Tüüp | PC |
| Materjal | SGCC |
| Toote värv | Must |
| Emaplaadi toetatud kujutegurid | Mikro ATX, Mini-ITX |
| 3,5" lahtrite arv | 1 |
| 5,25" lahtrite arv | 1 |
| 2,5" salvede arv | 2 |
| Sisemiste 3,5" salvede arv | 1 |
| Väliste 5,25" kettalahtrite arv | 1 |
| Laienduspesade arv | 4 |
| Aknaga | |
| Sobilik | Kodu/kontor |
| On/off nupp | |
| LED-indikaatorid | |
| CPU jahuti maksimaalne kõrgus | 5 cm |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Toide | |
| Kaasas toiteplokk | |
| Toiteallikas | 300 W |
| Toiteallikate arv | 1 |
| Toiteploki asukoht | Põhi |
| Toetatud elektritoite tarne vormi faktorid | TFX |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| Audiosisend | |
| Audioväljund | |
| Salvesti | |
| Toetatud kõvakettasuurused | 2.5,3.5 " |
| Kombineeritud HDD/SSD sahtel | |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Jahutus | |
| Installitud esiventilaatorid | 1x 80 mm |
| Maksimaalne esiventilaatorite arv | 1 |
| Toetatud esiventilaatorite läbimõõt | 80 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 325 mm |
| Sügavus | 300 mm |
| Kõrgus | 95 mm |
| Materjali paksus | 0,6 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Ventilaatori konnektor | 3-sooneline |