| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
CoolBox arvutikorpus COO-PCM660-1 Micro ATX Midtower, must | €49.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote kuju | Tower |
| Tüüp | PC |
| Materjal | Teras |
| Toote värv | Must |
| Emaplaadi toetatud kujutegurid | Mikro ATX |
| 5,25" lahtrite arv | 2 |
| 3,5" lahtrite arv | 3 |
| 2,5" salvede arv | 1 |
| Sisemiste 3,5" salvede arv | 2 |
| Väliste 5,25" kettalahtrite arv | 2 |
| Laienduspesade arv | 4 |
| Aknaga | |
| Sobilik | Kodu/kontor |
| Pesad & liidesed | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| Audiosisend | |
| Audioväljund | |
| Salvesti | |
| Toetatud kõvakettasuurused | 2.5,3.5 " |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 173 mm |
| Sügavus | 410 mm |
| Kõrgus | 370 mm |
| Kaal | 3,04 kg |