Tootja: CoolBox
Mudel: COO-PCM580-1
EAN: 8436556141621
CoolBox M-580. Toote kuju: Micro Tower, Tüüp: PC, Toote värv: Must. Toiteallikas: 500 W, Toiteploki asukoht: Ülaosa, Toetatud elektritoite tarne vormi faktorid: ATX. Toetatud esiventilaatorite läbimõõt: 120 mm, Toetatud küljeventilaatorite läbimõõt: 120 mm, Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt: 90 mm. Toetatud kõvakettasuurused: 2.5,3.5". Laius: 190 mm, Sügavus: 370 mm, Kõrgus: 355 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
CoolBox M-580 Micro Tower Must 500 W | €36.92 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote kuju | Micro Tower |
| Tüüp | PC |
| Toote värv | Must |
| Emaplaadi toetatud kujutegurid | Mikro ATX |
| 5,25" lahtrite arv | 1 |
| 3,5" lahtrite arv | 2 |
| 2,5" salvede arv | 1 |
| Sisemiste 3,5" salvede arv | 1 |
| Väliste 5,25" kettalahtrite arv | 1 |
| Laienduspesade arv | 4 |
| Lähtestusnupp | Jah |
| On/off nupp | Jah |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Kaabliluku pesa | Jah |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Toide | |
| Kaasas toiteplokk | Jah |
| Toiteallikas | 500 W |
| Toiteallikate arv | 1 |
| Toiteploki asukoht | Ülaosa |
| Toetatud elektritoite tarne vormi faktorid | ATX |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| Audiosisend | Jah |
| Audioväljund | Jah |
| Salvesti | |
| Toetatud kõvakettasuurused | 2.5,3.5 " |
| Jahutus | |
| Toetatud esiventilaatorite läbimõõt | 120 mm |
| Toetatud küljeventilaatorite läbimõõt | 120 mm |
| Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt | 90 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 190 mm |
| Sügavus | 370 mm |
| Kõrgus | 355 mm |
| Kaal | 2,86 kg |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |