Tootja: CoolBox
Mudel: COO-IPC2-1
EAN: 8436556145780
CoolBox IPC-2. Toote kuju: Mini Tower, Tüüp: PC, Toote värv: Must. Toiteallikas: 60 W, Toiteploki asukoht: Väline. Toetatud kõvakettasuurused: 2.5". Laius: 54 mm, Sügavus: 210 mm, Kõrgus: 200 mm. Kaablid kaasa arvatud: Vahelduvvool
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
CoolBox arvutikorpus COO-IPC2-1 Mini ITX Midtower, must | €57.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote kuju | Mini Tower |
| Tüüp | PC |
| Toote värv | Must |
| Emaplaadi toetatud kujutegurid | Mini-ITX |
| 2,5" salvede arv | 1 |
| Aknaga | |
| LED-indikaatorid | Tegevus, HDD, Võimsus |
| Toide | |
| Kaasas toiteplokk | |
| Toiteallikas | 60 W |
| Toiteploki asukoht | Väline |
| Pesad & liidesed | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| Audiosisend | |
| Audioväljund | |
| Salvesti | |
| Toetatud kõvakettasuurused | 2.5 " |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 54 mm |
| Sügavus | 210 mm |
| Kõrgus | 200 mm |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Muud funktsioonid | |
| Mahutavus | 2 l |