Tootja: CoolBox
Mudel: COO-PCF800U3-1
EAN: 8436556142710
CoolBox F800. Toote kuju: Lauaarvuti, Tüüp: PC, Toote värv: Must. Toiteallikas: 500 W, Toiteploki asukoht: Ülaosa. Toetatud esiventilaatorite läbimõõt: 80,90,120 mm, Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt: 80,90,120 mm. Toetatud kõvakettasuurused: 3.5". Laius: 185 mm, Sügavus: 420 mm, Kõrgus: 400 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
ATX Korpus CoolBox COO-PCF800U3-1 Must | €63.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote kuju | Lauaarvuti |
| Tüüp | PC |
| Materjal | SGCC, Teras |
| Toote värv | Must |
| Emaplaadi toetatud kujutegurid | ATX |
| 3,5" lahtrite arv | 6 |
| 5,25" lahtrite arv | 3 |
| Sisemiste 3,5" salvede arv | 5 |
| Väliste 5,25" kettalahtrite arv | 3 |
| Laienduspesade arv | 7 |
| Aknaga | |
| Sobilik | Kodu/kontor |
| On/off nupp | |
| LED-indikaatorid | |
| Sertifikaat | CE, RoHs |
| Toide | |
| Kaasas toiteplokk | |
| Toiteallikas | 500 W |
| Toiteploki asukoht | Ülaosa |
| Toiteallikate arv | 1 |
| Pesad & liidesed | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| Audiosisend | |
| Audioväljund | |
| Salvesti | |
| Toetatud kõvakettasuurused | 3.5 " |
| Jahutus | |
| Maksimaalne esiventilaatorite arv | 1 |
| Toetatud esiventilaatorite läbimõõt | 80,90,120 mm |
| Maksimaalne tagaventilaatorite arv | 1 |
| Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt | 80,90,120 mm |
| Vedelikjahutus | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 185 mm |
| Sügavus | 420 mm |
| Kõrgus | 400 mm |
| Kaal | 4,9 kg |