Tootja: Intellinet
Mudel: 715874
EAN: 0766623715874
Intellinet 715874. Tüüp: Seadmekapi siin, Toote värv: Hõbe, Korpuse materjal: Teras. Suurus: 48,3 cm (19"), Laius: 336 mm, Sügavus (maksimaalne): 4,95 cm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Intellinet 715874 püstikutarvik Seadmekapi siin | €55.46 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Seadmekapi siin |
| Toote värv | Hõbe |
| Korpuse materjal | Teras |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 100 kg |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Suurus | 48,3 cm |
| Laius | 336 mm |
| Sügavus (maksimaalne) | 4,95 cm |
| Kõrgus | 43,5 mm |
| Kaal | 470 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |