Tootja: CoolBox
Mudel: COO-PCT310-1
EAN: 8436556141720
CoolBox COO-PCT310-1. Toote kuju: Tower, Tüüp: PC, Toote värv: Must. Toiteallikas: 500 W, Toiteploki asukoht: Põhi. Toetatud kõvakettasuurused: 2.5,3.5". Laius: 410 mm, Sügavus: 315 mm, Kõrgus: 100 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
CoolBox COO-PCT310-1 arvutikorpus Tower Must 500 W | €48.44 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote kuju | Tower |
| Tüüp | PC |
| Materjal | SGCC |
| Toote värv | Must |
| Emaplaadi toetatud kujutegurid | Mikro ATX, Mini-ITX |
| 5,25" lahtrite arv | 1 |
| 3,5" lahtrite arv | 1 |
| 2,5" salvede arv | 1 |
| Väliste 5,25" kettalahtrite arv | 1 |
| Laienduspesade arv | 4 |
| Aknaga | |
| Sobilik | Kodu/kontor |
| On/off nupp | |
| LED-indikaatorid | |
| Graafikakaardi maksimaalne pikkus | 22,5 cm |
| Toide | |
| Kaasas toiteplokk | |
| Toiteallikas | 500 W |
| Toiteallikate arv | 1 |
| Toiteploki asukoht | Põhi |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| Audiosisend | |
| Audioväljund | |
| Salvesti | |
| Toetatud kõvakettasuurused | 2.5,3.5 " |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 410 mm |
| Sügavus | 315 mm |
| Kõrgus | 100 mm |