Tootja: be quiet!
Mudel: BG005
EAN: 4260052184424
be quiet! Silent Base 600. Toote kuju: Midi Tower, Tüüp: PC, Toote värv: Oranž, Must. Toiteploki asukoht: Põhi. Installitud esiventilaatorid: 1x 140 mm, Toetatud esiventilaatorite läbimõõt: 140 mm, Toetatud küljeventilaatorite läbimõõt: 120 mm. Toetatud kõvakettasuurused: 2.5,3.5". Laius: 230 mm, Sügavus: 495 mm, Kõrgus: 493 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Toote kuju | Midi Tower |
| Tüüp | PC |
| Materjal | ABS-sünteetika, Nailon, Teras |
| Toote värv | Oranž, Must |
| Emaplaadi toetatud kujutegurid | ATX, Mikro ATX, Mini-ITX |
| 5,25" lahtrite arv | 3 |
| 3,5" lahtrite arv | 3 |
| 2,5" salvede arv | 3 |
| Sisemiste 3,5" salvede arv | 3 |
| Väliste 5,25" kettalahtrite arv | 3 |
| Laienduspesade arv | 7 |
| Aknaga | |
| CPU jahuti maksimaalne kõrgus | 17 cm |
| Graafikakaardi maksimaalne pikkus | 40 cm |
| Toiteploki maksimaalne pikkus | 29 cm |
| Sertifikaat | CE, RoHs |
| Toide | |
| Kaasas toiteplokk | |
| Toiteploki asukoht | Põhi |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| Audiosisend | |
| Audioväljund | |
| Salvesti | |
| Toetatud kõvakettasuurused | 2.5,3.5 " |
| Jahutus | |
| Installitud esiventilaatorid | 1x 140 mm |
| Maksimaalne esiventilaatorite arv | 2 |
| Toetatud esiventilaatorite läbimõõt | 140 mm |
| Maksimaalne küljeventilaatorite arv | 1 |
| Toetatud küljeventilaatorite läbimõõt | 120 mm |
| Installitud tagaventilaatorid | 1x 120 mm |
| Maksimaalne tagaventilaatorite arv | 1 |
| Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt | 120 mm |
| Maksimaalne ülemiste ventilaatorite arv | 2 |
| Toetatud ülemiste ventilaatorite läbimõõt | 120,140 mm |
| Maksimaalne alumiste ventilaatorite arv | 1 |
| Toetatud alumiste ventilaatorite läbimõõt | 120,140 mm |
| Eesmised radiaatorid, erinevad suurused saadaval | 120,140 mm |
| Tagumised radiaatorid, erinevad suurused saadaval | 120 mm |
| Ülemised radiaatorid, erinevad suurused saadaval | 280,240 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 230 mm |
| Sügavus | 495 mm |
| Kõrgus | 493 mm |
| Kaal | 7,84 kg |
| Materjali paksus | 0,7 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 305 mm |
| Pakendi sügavus | 550 mm |
| Pakendi kõrgus | 572 mm |
| Pakendi kaal | 9,53 kg |