Tootja: Aerocool
Mudel: QUARTZREVO
EAN: 4718009153097
Aerocool Quartz REVO. Toote kuju: Midi Tower, Tüüp: PC, Toote värv: Must. Toetatud elektritoite tarne vormi faktorid: ATX. Installitud esiventilaatorid: 3x 120 mm, Toetatud esiventilaatorite läbimõõt: 120 mm, Installitud tagaventilaatorid: 1x 120 mm. Toetatud kõvakettasuurused: 2.5,3.5". Laius: 206,1 mm, Sügavus: 408 mm, Kõrgus: 455 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Stacionārā datora korpuss Aerocool Case Quartz Revo Tempered Glass Black | €108.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote kuju | Midi Tower |
| Tüüp | PC |
| Materjal | Teras |
| Toote värv | Must |
| Emaplaadi toetatud kujutegurid | ATX, Mikro ATX, Mini-ITX |
| 3,5" lahtrite arv | 2 |
| 2,5" salvede arv | 4 |
| Sisemiste 3,5" salvede arv | 2 |
| Laienduspesade arv | 7 |
| Aknaga | |
| Sobilik | Mängimine |
| Valgustus | |
| Valgustuse värv | Sinine, Roheline, Punane |
| Valgustuse asukoht | Kastventilaator |
| Toonitud klaaspaneel(id) | |
| CPU jahuti maksimaalne kõrgus | 15,2 cm |
| Graafikakaardi maksimaalne pikkus | 34,1 cm |
| Toide | |
| Kaasas toiteplokk | |
| Toetatud elektritoite tarne vormi faktorid | ATX |
| Pesad & liidesed | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 1 |
| Audiosisend | |
| Audioväljund | |
| Salvesti | |
| Toetatud kõvakettasuurused | 2.5,3.5 " |
| Jahutus | |
| Installitud esiventilaatorid | 3x 120 mm |
| Maksimaalne esiventilaatorite arv | 3 |
| Toetatud esiventilaatorite läbimõõt | 120 mm |
| Installitud tagaventilaatorid | 1x 120 mm |
| Maksimaalne tagaventilaatorite arv | 1 |
| Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt | 120 mm |
| Maksimaalne ülemiste ventilaatorite arv | 2 |
| Toetatud ülemiste ventilaatorite läbimõõt | 140 mm |
| Eesmised radiaatorid, erinevad suurused saadaval | 240,360 mm |
| Ülemised radiaatorid, erinevad suurused saadaval | 240 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 206,1 mm |
| Sügavus | 408 mm |
| Kõrgus | 455 mm |
| Kaal | 5,9 kg |
| Materjali paksus | 0,5 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 6,6 kg |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutolaius | 120 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 100 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 12 cm |
| Põhikasti (välimise) laius | 276 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 510 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 483 mm |