Tootja: Aerocool
Mudel: AEROONEWH
EAN: 4710562752311
Aerocool Aero One. Toote kuju: Tower, Tüüp: PC, Toote värv: Valge. Toetatud esiventilaatorite läbimõõt: 120,140 mm, Installitud tagaventilaatorid: 1x 120 mm, Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt: 120 mm. Toetatud kõvakettasuurused: 2.5,3.5". Laius: 210 mm, Sügavus: 404 mm, Kõrgus: 520 mm. Kaubaaluse brutolaius: 120 cm, Kaubaaluse brutopikkus: 100 cm, Kaubaaluse brutokõrgus: 12 cm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
Aerocool Aero One Tower Blanc | €64.42 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote kuju | Tower |
| Tüüp | PC |
| Materjal | Akrüülnitriil butadieen stüreen (ABS), SPCC |
| Toote värv | Valge |
| Emaplaadi toetatud kujutegurid | ATX, Mikro ATX, Mini-ITX |
| 3,5" lahtrite arv | 2 |
| 2,5" salvede arv | 3 |
| Laienduspesade arv | 7 |
| Aknaga | |
| Valgustus | |
| Valgustuse värv | Sinine, Roheline, Punane |
| Toonitud klaaspaneel(id) | |
| Tolmuvastane filter | |
| Juhtmehaldus | |
| On/off nupp | |
| Lähtestusnupp | |
| LED-indikaatorid | |
| Graafikakaardi maksimaalne pikkus | 32,7 cm |
| Toiteploki maksimaalne pikkus | 16,6 cm |
| Toide | |
| Kaasas toiteplokk | |
| Pesad & liidesed | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide hulk | 2 |
| Audiosisend | |
| Audioväljund | |
| Salvesti | |
| Toetatud kõvakettasuurused | 2.5,3.5 " |
| Toetatud kõvaketaste arv | 2 |
| Jahutus | |
| Maksimaalne esiventilaatorite arv | 3 |
| Toetatud esiventilaatorite läbimõõt | 120,140 mm |
| Installitud tagaventilaatorid | 1x 120 mm |
| Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt | 120 mm |
| Maksimaalne ülemiste ventilaatorite arv | 2 |
| Toetatud ülemiste ventilaatorite läbimõõt | 120 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 210 mm |
| Sügavus | 404 mm |
| Kõrgus | 520 mm |
| Materjali paksus | 0,7 mm |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutolaius | 120 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 100 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 12 cm |