Tootja: ARCTIC
Mudel: ACFAN00085A
EAN: 0872767008823
ARCTIC Fan Grill. Tüüp: Ventilaatori kaitse, Materjal: Teras, Toote värv: Nikkel. Laius: 79 mm, Sügavus: 4 mm, Kõrgus: 79 mm. Pakendi laius: 99 mm, Pakendi sügavus: 5 mm, Pakendi kõrgus: 125 mm. Jahuti: Õhk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
Arctic Fan Grill 80 mm | €0.98 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Ventilaatori kaitse |
| Toote värv | Nikkel |
| Materjal | Teras |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 79 mm |
| Sügavus | 4 mm |
| Kõrgus | 79 mm |
| Läbimõõt | 8 cm |
| Kaal | 14 g |
| Kinnitusaugu struktuur (l x s) | 71,5 x 71,5 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Jahuti | Õhk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 99 mm |
| Pakendi sügavus | 5 mm |
| Pakendi kõrgus | 125 mm |
| Pakendi kaal | 20 g |
| Kaasas kruvid | Jah |