| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Arctic Konfigurowalny kontroler RGB | €19.43 |
|
m79.lv |
ARCTIC A-RGB Controller Black 4895213702515 ventilators | €21.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | LED-juhtseade |
| Toote värv | Must |
| Ventilaatori konnektor | 8-sooneline |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 118 mm |
| Sügavus | 19 mm |
| Kõrgus | 138 mm |
| Kaal | 116 g |