Tootja: ARCTIC
Mudel: AFACO-09PP0-GBA01
EAN: 0872767002371
ARCTIC F9 Pro PWM. Tüüp: Ventilaator, Ventilaatori läbimõõt: 9,2 cm, Pöörlemiskiirus (min): 600 RPM, Pöörlemiskiirus (max): 2000 RPM, Müratase: 0,4 soon, Maksimaalne õhuvool: 39 cfm, Õhuvool: 66,3 m³/h, Laagri tüüp: Fluid Dynamic Bearing (FDB). Pinge: 12 V. Laius: 92 mm, Sügavus: 92 mm, Kõrgus: 34 mm. Toote värv: Must, Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
ARCTIC F9 Pro PWM Boitier PC Ventilateur 9,2 cm Noir, Blanc 1 pièce(s) | €26.18 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Sobiv asukoht | Arvuti korpus |
| Tüüp | Ventilaator |
| Ventilaatori läbimõõt | 9,2 cm |
| Toetatud protsessoripesad | Ei ole toetatud |
| Ühilduvad protsessoriseeriad | Ei ole toetatud |
| Pöörlemiskiirus (min) | 600 RPM |
| Pöörlemiskiirus (max) | 2000 RPM |
| Müratase | 0,4 soon |
| Maksimaalne õhuvool | 39 cfm |
| Õhuvool | 66,3 m³/h |
| Impulsi-laiuse modulatsiooni (PWM) tugi | |
| Laagri tüüp | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Disain | |
| Toote värv | Must, Valge |
| Materjal | Plast |
| Ventilaatori konnektor | 3-pin/4-pin |
| Muud funktsioonid | |
| Kiirusetuvastus | |
| Võimsus | |
| Pinge | 12 V |
| Nimivool | 0,24 A |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 92 mm |
| Sügavus | 92 mm |
| Kõrgus | 34 mm |
| Kaal | 86 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |