Tootja: ABYSM
Mudel: AB831106
EAN: 6974560222407
ABYSM Arc Light ARGB 120mm Kit 5. Tüüp: Ventilaator, Ventilaatori läbimõõt: 12 cm, Pöörlemiskiirus (min): 600 RPM, Pöörlemiskiirus (max): 1500 RPM, Müratase (suur kiirus): 28,3 dB, Maksimaalne õhuvool: 56,6 cfm, Maksimaalne õhusurve: 1,16 mmH2O, Laagri tüüp: Rifle laager. Toote värv: Valge
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Toimimine | |
| Sobiv asukoht | Arvuti korpus |
| Tüüp | Ventilaator |
| Ventilaatori läbimõõt | 12 cm |
| Pöörlemiskiirus (min) | 600 RPM |
| Pöörlemiskiirus (max) | 1500 RPM |
| Müratase (suur kiirus) | 28,3 dB |
| Maksimaalne õhuvool | 56,6 cfm |
| Maksimaalne õhusurve | 1,16 mmH2O |
| Impulsi-laiuse modulatsiooni (PWM) tugi | |
| Laagri tüüp | Rifle laager |
| Kogus pakis | 5 tk |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 30000 h |
| Disain | |
| Toote värv | Valge |
| Ventilaatorite arv | 5 ventilaator(id) |
| Ventilaatorilabade arv | 9 |
| LED-taustvalgustus | |
| Valgustuse värv | Sinine, Roheline, Punane |
| Ventilaatori konnektor | 3-pin + 4-pin |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | SATA |
| LED kontroller | |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | 5 W |
| Lubatud voolupinge | 12 V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 350 g |
| Ventilaatori mõõdud (laius x sügavus x kõrgus) | 120 x 25 x 120 mm |
| Kaabli pikkus | 0,5 m |
| Pakendi laius | 150 mm |
| Pakendi sügavus | 122 mm |
| Pakendi kõrgus | 135 mm |
| Pakendi kaal | 1,99 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, RoHS |
| Logistika andmed | |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 12 tk |