Tootja: Arcade1Up
Mudel: PAC-C-20340
EAN: 1220000276666
Arcade1Up Pac-Man Countercade. Toote tüüp: Püstine mänguautomaat, Teema: Pac-Man, Soovitatav sugu: Mõlemad sood. Laius: 303 mm, Sügavus: 243 mm, Kõrgus: 400 mm. Pakendi laius: 294 mm, Pakendi sügavus: 317,5 mm, Pakendi kõrgus: 474 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Püstine mänguautomaat |
| Teema | Pac-Man |
| Mängude arv | 5 |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Ekraani diagonaal | 20,3 cm |
| Kuvamise tüüp | LCD |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Minimaalne mängijate arv | 1 |
| Helitugevuse reguleerimine | |
| Kaasas mängud | Pac-man, Pac-Man Plus, Galaga, Dig Dug, Rompers |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 303 mm |
| Sügavus | 243 mm |
| Kõrgus | 400 mm |
| Kaal | 5,9 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 294 mm |
| Pakendi sügavus | 317,5 mm |
| Pakendi kõrgus | 474 mm |