Tootja: Viewsonic
Mudel: PS750HD
EAN: 0766907912319
Viewsonic PS750HD. Projektori heledus: 3300 ANSI luumenit, Projektsioonitehnoloogia: DLP, Projektori loomulik resolutsioon: 1080p (1920x1080). Valgusallika tüüp: Lamp, Valgusallika kasutusiga: 3000 h, Valgusallika kasutusiga (säästurežiim): 7500 h. Fikseeritud fookuskaugus: 3,35 mm, Apertuuriulatus (F-F): 2,4 - 2,4, Kõrvalekalle: 138 protsenti. Analoogsignaali vormingu süsteem: NTSC, PAL, SECAM, Toetatud graafikaresolutsioonid: 640 x 480 (VGA), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA), Toetatud videorežiimid: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p. Jadaliidese tüüp: RS-232, HDMI-pistiku tüüp: Täissuurus
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Valgusallikas | |
| Valgusallika tüüp | Lamp |
| Valgusallika kasutusiga | 3000 h |
| Valgusallika kasutusiga (säästurežiim) | 7500 h |
| Lambi võimsus | 240 W |
| Lampide arv | 1 lambid |
| Disain | |
| Toote tüüp | Ultra lühikese viske projektor |
| Toote värv | Hall, Valge |
| Paigutus | Lagi, Sein |
| Kaabliluku pesa | |
| LED-indikaatorid | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Projektor | |
| Projektori heledus | 3300 ANSI luumenit |
| Projektsioonitehnoloogia | DLP |
| Projektori loomulik resolutsioon | 1080p (1920x1080) |
| Ekraani suuruse ühilduvus | 2413 - 3048 mm |
| Projektsioonikaugus | 0,12 - 0,25 m |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 10000:1 |
| Värvide arv | 1,073 miljard värvi |
| Horisontaalskaneerimise ulatus | 15 - 102 kHz |
| Vertikaalne skaneerimisulatus | 23 - 120 Hz |
| Maatriksi tüüp | DMD |
| Maatriksi suurus | 1,65 cm |
| Pesad & liidesed | |
| VGA (D-Sub) portide arv | 3 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-pistiku tüüp | Täissuurus |
| DVI-port | |
| Komposiitvideo sisend | 1 |
| S-Video sisendite arv | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| Audio (v, p) sisend | 1 |
| Jadaliidese tüüp | RS-232 |
| PC Audio sisend | |
| PC Audio väljund | |
| MHL-liides | |
| AC (toide) sisend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 6,3 kg |
| Laius | 434 mm |
| Sügavus | 388 mm |
| Kõrgus | 153 mm |
| Funktsioonid | |
| Müratase (säästurežiim) | 29 dB |
| Ekraanikuva (OSD) keeled | Araabia keel, Lihtsustatud hiina keel, Traditsiooniline hiina keel, Tšehhi keel, Saksa keel, Hollandi, Inglise keel, Hispaania, Soome, Prantsuse keel, Indoneesia keel, Itaalia, Jaapani keel, Korea keel, Poola, Portugali, Vene keel, Rootsi, Tai keel, Türgi keel, Vietnami keel |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 410 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Salvesti | |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Video | |
| Analoogsignaali vormingu süsteem | NTSC, PAL, SECAM |
| Täis-HD | |
| 3D-ühilduvus | |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 640 x 480 (VGA), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Toetatud videorežiimid | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Ekraan | |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Pakendi sisu | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, VGA |
| Kiirstardi juhend | |
| Komplektis sisalduv tarkvara | vBoard |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 1499 m |
| Objektiivi süsteem | |
| Fikseeritud fookuskaugus | 3,35 mm |
| Apertuuriulatus (F-F) | 2,4 - 2,4 |
| Kõrvalekalle | 138 protsenti |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| WiFi | |
| Muud funktsioonid | |
| RS-232 portide arv | 1 |