Tootja: Viewsonic
Mudel: PG603W
EAN: 0766907916010
Viewsonic PG603W. Projektori heledus: 3600 ANSI luumenit, Projektsioonitehnoloogia: DLP, Projektori loomulik resolutsioon: 720p (1280x720). Valgusallika tüüp: Lamp, Valgusallika kasutusiga: 5000 h, Valgusallika kasutusiga (säästurežiim): 15000 h. Optiline suum: 1,1x, Projitseerimiskauguse suhe: 1.55 - 1.7. Toetatud graafikaresolutsioonid: 640 x 480 (VGA), 1920 x 1080 (HD 1080). Jadaliidese tüüp: RS-232
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Valgusallikas | |
| Valgusallika tüüp | Lamp |
| Valgusallika kasutusiga | 5000 h |
| Valgusallika kasutusiga (säästurežiim) | 15000 h |
| Lambi võimsus | 200 W |
| Disain | |
| Toote tüüp | Tavaline viskeprojektor |
| Toote värv | Valge |
| Paigutus | Lauaarvuti |
| Projektor | |
| Projektori heledus | 3600 ANSI luumenit |
| Projektsioonitehnoloogia | DLP |
| Projektori loomulik resolutsioon | 720p (1280x720) |
| Loomulik kuvasuhe | 16:10 |
| Ekraani suuruse ühilduvus | 762 - 7620 mm |
| Projektsioonikaugus | 1 - 11 m |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 22000:1 |
| Värvide arv | 1,073 miljard värvi |
| Horisontaalskaneerimise ulatus | 15 - 102 kHz |
| Vertikaalne skaneerimisulatus | 23 - 120 Hz |
| Projektsioonimoonutuse korrektor, horisontaalne | -20 - 20 ° |
| Projektsioonimoonutuse korrektor, vertikaalne | -30 - 30 ° |
| Pesad & liidesed | |
| VGA (D-Sub) portide arv | 2 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Komposiitvideo sisend | 1 |
| DVI-port | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| Jadaliidese tüüp | RS-232 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 2,3 kg |
| Laius | 294 mm |
| Sügavus | 218 mm |
| Kõrgus | 110 mm |
| Pakendi laius | 365 mm |
| Pakendi sügavus | 300 mm |
| Pakendi kõrgus | 188 mm |
| Pakendi kaal | 3,3 kg |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 270 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Salvesti | |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Video | |
| Täis-HD | |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 640 x 480 (VGA), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Ekraan | |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Pakendi sisu | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, VGA |
| Kiirstardi juhend | |
| Funktsioonid | |
| Ekraanikuva (OSD) | |
| Sertifikaat | FCC, cTUVus, NOM |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 90 protsenti |
| Objektiivi süsteem | |
| Optiline suum | 1,1 x |
| Projitseerimiskauguse suhe | 1.55 - 1.7 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| RMS-nimivõimsus | 10 W |
| Muud funktsioonid | |
| RS-232 portide arv | 1 |