Tootja: Philips
Mudel: NPX440
EAN: 7640186960199
Philips NPX440/INT. Projektori heledus: 2600 ANSI luumenit, Projektsioonitehnoloogia: LCD, Projektori loomulik resolutsioon: 800x480. Valgusallika tüüp: LED, Valgusallika kasutusiga: 20000 h. Fookus: Manuaal, Projitseerimiskauguse suhe: 1.4:1. Ühilduvad mälukaardid: MicroSD (TransFlash). RMS-nimivõimsus: 2 W
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Philips NPX440/INT andmeprojektor Lühikese projekteerimiskaugusega projektor 2600 ANSI luumenit LCD 800x480 Must, Hõbe | €121.66 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Valgusallikas | |
| Valgusallika tüüp | LED |
| Valgusallika kasutusiga | 20000 h |
| Disain | |
| Toote tüüp | Lühikese projekteerimiskaugusega projektor |
| Turu positsiooneerimine | Kodukino |
| Toote värv | Must, Hõbe |
| Projektor | |
| Projektori heledus | 2600 ANSI luumenit |
| Projektsioonitehnoloogia | LCD |
| Projektori loomulik resolutsioon | 800x480 |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 3000:1 |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Projektsioonikaugus | 0,8 - 2 m |
| Pesad & liidesed | |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Audio (v, p) väljund | 1 |
| DC-pistik | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 860 g |
| Laius | 207 mm |
| Sügavus | 150 mm |
| Kõrgus | 84,5 mm |
| Võrgustumine | |
| Nutiteleri funktsioon | |
| Ethernet LAN | |
| WiFi | |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 42 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| AC-sisendpinge | 100-240 V |
| Salvesti | |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| Video | |
| 3D-ühilduvus | |
| Ekraan | |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Pakendi sisu | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | |
| Objektiivi süsteem | |
| Fookus | Manuaal |
| Projitseerimiskauguse suhe | 1.4:1 |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| RMS-nimivõimsus | 2 W |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85286200 |