Tootja: LG
Mudel: PF1000U
EAN: 0719192602649
LG PF1000U. Projektori heledus: 1000 ANSI luumenit, Projektsioonitehnoloogia: DLP, Projektori loomulik resolutsioon: 1080p (1920x1080). Valgusallika tüüp: LED, Valgusallika kasutusiga: 30000 h, Lampide arv: 1 lambid. Fookus: Manuaal, Projitseerimiskauguse suhe: 0.29:1, Kõrvalekalle: 125 protsenti. Analoogsignaali vormingu süsteem: NTSC, PAL, Toetatud graafikaresolutsioonid: 1920 x 1080 (HD 1080), Toetatud videorežiimid: 480i, 480p, 576i, 576p, 1080i, 1080p. HDMI-pistiku tüüp: Täissuurus
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
LG MINIBEAM PF1000U | €1066.02 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Valgusallikas | |
| Valgusallika tüüp | LED |
| Valgusallika kasutusiga | 30000 h |
| Lampide arv | 1 lambid |
| Disain | |
| Toote tüüp | Ultra lühikese viske projektor |
| Toote värv | Must |
| Paigutus | Lauaarvuti, Lagi |
| LED-indikaatorid | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kaabliluku pesa | |
| Projektor | |
| Projektori heledus | 1000 ANSI luumenit |
| Projektsioonitehnoloogia | DLP |
| Projektori loomulik resolutsioon | 1080p (1920x1080) |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 150000:1 |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Toetatud kuvasuhe | 4:3, 14:9, 16:9 |
| Ekraani suuruse ühilduvus | 1524 - 2540 mm |
| Ühtsus | 80 protsenti |
| Digitaalne gammakorrektor | |
| Pesad & liidesed | |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-pistiku tüüp | Täissuurus |
| Komponentvideo (YPbPr/YCbCr) sisend | 1 |
| DVI-port | |
| Komposiitvideo sisend | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| PC Audio sisend | |
| BNC-sisendpordid | 1 |
| MHL-liides | |
| Digitaalne video koaksiaalväljund | 1 |
| DC-pistik | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 1,9 kg |
| Laius | 131 mm |
| Sügavus | 309 mm |
| Kõrgus | 128 mm |
| Pakendi laius | 380 mm |
| Pakendi sügavus | 274 mm |
| Pakendi kõrgus | 180 mm |
| Pakendi kaal | 3,99 kg |
| Funktsioonid | |
| Müratase | 30 dB |
| Müratase (säästurežiim) | 21 dB |
| Ekraanikuva (OSD) | |
| Ekraanikuva (OSD) keeled | Saksa keel, Inglise keel, Hispaania, Prantsuse keel, Kreeka keel, Itaalia, Poola, Portugali, Vene keel, Rootsi, Türgi keel |
| Isehäälestuv | |
| Müravähendus | |
| Sertifikaat | CE/CB |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Elektritarbimine (max) | 100 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Automaatne väljalülitus | |
| Salvesti | |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Video | |
| Analoogsignaali vormingu süsteem | NTSC, PAL |
| Täis-HD | |
| 3D-ühilduvus | |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Toetatud videorežiimid | 480i, 480p, 576i, 576p, 1080i, 1080p |
| Ekraan | |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Pakendi sisu | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | |
| Akud kaasa arvatud | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Garantiikaart | |
| Juhend | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, Komposiit |
| Objektiivi süsteem | |
| Fookus | Manuaal |
| Projitseerimiskauguse suhe | 0.29:1 |
| Kõrvalekalle | 125 protsenti |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Bluetooth | |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 6 W |
| Integreeritud TV-tuuner | |
| TV-tuuneri tüüp | DVB-T2 |