Tootja: iggual
Mudel: IGG318973
EAN: 8435364318973
iggual IGG318973. Projektori heledus: 120 ANSI luumenit, Projektori loomulik resolutsioon: 720p (1280x720), Kontrastsustase (tüüpiline): 2000:1. Fookus: Manuaal. Toetatud graafikaresolutsioonid: 1280 x 720 (HD 720), Toetatud videorežiimid: 720p. HDMI-pistiku tüüp: Täissuurus. WiFi-standardid: Wi-Fi 6 (802.11ax)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
iggual IGG318973 andmeprojektor 120 ANSI luumenit 720p (1280x720) Valge | €79.11 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Projektor | |
| Projektori heledus | 120 ANSI luumenit |
| Projektori loomulik resolutsioon | 720p (1280x720) |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 2000:1 |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani suuruse ühilduvus | 1016 - 3810 mm |
| Projektsioonikaugus | 1,2 - 4 m |
| Pesad & liidesed | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI-pistiku tüüp | Täissuurus |
| DVI-port | Ei |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 500 g |
| Laius | 90 mm |
| Sügavus | 160 mm |
| Kõrgus | 90 mm |
| Funktsioonid | |
| Müratase | 30 dB |
| AirPlay-funktsioon | Jah |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 11 |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Elektritarbimine (max) | 65 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Salvesti | |
| Integreeritud kaardilugeja | Ei |
| Sisemine mälumaht | 8 GB |
| Sisemälu | 1 GB |
| Video | |
| Täis-HD | Ei |
| 3D-ühilduvus | Ei |
| Toetatud videorežiimid | 720p |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 1280 x 720 (HD 720) |
| Pakendi sisu | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | Jah |
| Ekraan | |
| Sisseehitatud ekraan | Ei |
| Objektiivi süsteem | |
| Fookus | Manuaal |
| Disain | |
| Toote värv | Valge |
| Võrgustumine | |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Miracast-sertifikaat | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Ei |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 1 |
| RMS-nimivõimsus | 3 W |
| Toetatud videoformaadid | AVC, AVS, HEVC, VP9 |
| Toetatud pildivormingud | BMP, JPG, PNG |
| Toetatud audioformaadid | MP3, WMA |
| Logistika andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Muud funktsioonid | |
| Värvitemperatuur | 8000 K |