Tootja: Epson
Mudel: V11H846040
EAN: 4058154238141
Epson EB-U42. Projektori heledus: 3600 ANSI luumenit, Projektsioonitehnoloogia: 3LCD, Projektori loomulik resolutsioon: 1080p (1920x1080). Valgusallika tüüp: Lamp, Valgusallika kasutusiga: 6000 h, Valgusallika kasutusiga (säästurežiim): 10000 h. Fookus: Manuaal, Fookuskauguse ulatus: 20.42 - 24.5 mm, Suumi tüüp: Manuaal. Värvirežiim (2D): Kino, Dünaamiline. WiFi-standardid: 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
EPSON EB-U42 | €855.88 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Valgusallikas | |
| Valgusallika tüüp | Lamp |
| Valgusallika kasutusiga | 6000 h |
| Valgusallika kasutusiga (säästurežiim) | 10000 h |
| Lambi tüüp | UHE |
| Lambi võimsus | 210 W |
| Disain | |
| Toote tüüp | Tavaline viskeprojektor |
| Turu positsiooneerimine | Esitlus |
| Toote värv | Must, Valge |
| Paigutus | Lauaarvuti |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Projektor | |
| Projektori heledus | 3600 ANSI luumenit |
| Projektsioonitehnoloogia | 3LCD |
| Projektori loomulik resolutsioon | 1080p (1920x1080) |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 15000:1 |
| Loomulik kuvasuhe | 16:10 |
| Ekraani suuruse ühilduvus | 762 - 7620 mm |
| Projektsioonikaugus | 1,5 - 2,17 m |
| Värvide arv | 1,073 miljard värvi |
| Pesad & liidesed | |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Komposiitvideo sisend | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 2,8 kg |
| Laius | 302 mm |
| Sügavus | 252 mm |
| Kõrgus | 92 mm |
| Pakendi laius | 170 mm |
| Pakendi sügavus | 380 mm |
| Pakendi kõrgus | 335 mm |
| Pakendi kaal | 4,16 g |
| Funktsioonid | |
| Müratase | 37 dB |
| Päritoluriik | Filipiinid |
| 2D/3D sageduspilt | 192 - 240 Hz |
| Salasõna kaitse | |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 298 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,2 W |
| Võimsustarve (säästurežiim) | 219 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Video | |
| Täis-HD | |
| Värvirežiim (2D) | Kino, Dünaamiline |
| Pakendi sisu | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, VGA |
| Garantiikaart | |
| Kandekarp | |
| Juhend | |
| Komplektis sisalduv tarkvara | Epson Projector Management Software, EasyMP Multi PC Projection, EasyMP Network Projection |
| Objektiivi süsteem | |
| Fookus | Manuaal |
| Fookuskauguse ulatus | 20.42 - 24.5 mm |
| Suumi võimekus | |
| Suumi tüüp | Manuaal |
| Projitseerimiskauguse suhe | 1.38 - 1.68:1 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -10 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 80 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 90 protsenti |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| WiFi | |
| WiFi-standardid | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| RMS-nimivõimsus | 2 W |
| Logistika andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaubaaluse pikkus (UK) | 120 cm |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 6 tk |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 2,05 m |
| Kaubaaluse brutolaius | 80 cm |
| Harmonized System (HS) kood | 85286200 |
| Kaubaaluse kõrgus (UK) | 2,05 m |
| Kaubaaluse laius (UK) | 100 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 120 cm |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 72 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta (UK) | 6 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta (UK) | 72 tk |
| Tehnilised andmed | |
| HD tüüp | Full HD |