Tootja: Epson
Mudel: V11H907040
EAN: 8715946661629
Epson EB-L400U. Projektori heledus: 4500 ANSI luumenit, Projektsioonitehnoloogia: 3LCD, Projektori loomulik resolutsioon: WUXGA (1920x1200). Valgusallika tüüp: Laser, Valgusallika kasutusiga: 20000 h, Valgusallika kasutusiga (säästurežiim): 30000 h. Fookus: Manuaal, Fookuskauguse ulatus: 20 - 31.8 mm, Apertuuriulatus (F-F): 1,5 - 1,7. Jadaliidese tüüp: RS-232C, HDMI-pistiku tüüp: Täissuurus, USB-pistmiku tüüp: USB tüüp A, USB Type-B. Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused: 10,100 Mbit/s
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
EPSON EB-L400U | €1941.10 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Valgusallikas | |
| Valgusallika tüüp | Laser |
| Valgusallika kasutusiga | 20000 h |
| Valgusallika kasutusiga (säästurežiim) | 30000 h |
| Disain | |
| Toote tüüp | Tavaline viskeprojektor |
| Toote värv | Valge |
| Paigutus | Lauaarvuti, Lagi |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kaabliluku pesa | |
| Projektor | |
| Projektori heledus | 4500 ANSI luumenit |
| Projektsioonitehnoloogia | 3LCD |
| Projektori loomulik resolutsioon | WUXGA (1920x1200) |
| Loomulik kuvasuhe | 16:10 |
| Ekraani suuruse ühilduvus | 1270 - 12700 mm |
| Projektsioonikaugus | 1,44 - 23,8 m |
| Projektsiooni kaugus (lai) | 1,4 - 14,8 m |
| Projektsiooni kaugus (tele) | 2,4 - 23,8 m |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 2500000:1 |
| Värvide arv | 1,073 miljard värvi |
| Projektori heledus (säästurežiim) | 3150 ANSI luumenit |
| Vertikaalne skaneerimisulatus | 200 - 240 Hz |
| Projektsioonimoonutuse korrektor, horisontaalne | -30 - 30 ° |
| Projektsioonimoonutuse korrektor, vertikaalne | -30 - 30 ° |
| Maatriksi suurus | 1,7 cm |
| Pesad & liidesed | |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-pistiku tüüp | Täissuurus |
| DVI-port | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| USB 2.0 tüüp-B portite arv | 1 |
| Jadaliidese tüüp | RS-232C |
| PC Audio sisend | |
| PC Audio väljund | |
| USB-pistmiku tüüp | USB tüüp A, USB Type-B |
| AC (toide) sisend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 7,8 kg |
| Laius | 440 mm |
| Sügavus | 304 mm |
| Kõrgus | 120 mm |
| Pakendi laius | 205 mm |
| Pakendi sügavus | 531 mm |
| Pakendi kõrgus | 495 mm |
| Pakendi kaal | 10,3 g |
| Funktsioonid | |
| Müratase | 29 dB |
| Müratase (säästurežiim) | 22 dB |
| Projektsioonirežiimid | Lagi, Esikülg, Tagakülg |
| Ekraanikuva (OSD) | |
| Ekraanipeegeldus | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Salasõna kaitse | |
| Võrgustumine | |
| Nutiteleri funktsioon | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100 Mbit/s |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| WiFi | |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 310 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,3 W |
| Võimsustarve (säästurežiim) | 236 W |
| AC-sisendpinge | 100-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Salvesti | |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Video | |
| Täis-HD | |
| 3D-ühilduvus | |
| Pakendi sisu | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Kiirstardi juhend | |
| Juhend | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, VGA |
| Komplektis sisalduv tarkvara | Epson Projector Management Software |
| Ekraan | |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Objektiivi süsteem | |
| Fookus | Manuaal |
| Fookuskauguse ulatus | 20 - 31.8 mm |
| Apertuuriulatus (F-F) | 1,5 - 1,7 |
| Suumi võimekus | |
| Suumi tüüp | Manuaal |
| Suumi suhe | 1.6:1 |
| Projitseerimiskauguse suhe | 1.35 - 2.20:1 |
| Töötingimused | |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -10 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 80 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 90 protsenti |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 1 |
| RMS-nimivõimsus | 10 W |
| Logistika andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 85286200 |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta (UK) | 4 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta (UK) | 28 tk |
| Kaubaaluse laius (UK) | 100 cm |
| Kaubaaluse kõrgus (UK) | 158,5 cm |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 14 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 2 tk |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 2,18 m |
| Kaubaaluse brutopikkus | 120 cm |
| Kaubaaluse brutolaius | 80 cm |
| Kaubaaluse pikkus (UK) | 120 cm |
| Muud funktsioonid | |
| RS-232C | |