Tootja: BenQ
Mudel: 9H.JLA77.13E
EAN: 4718755078446
BenQ TK800M. Projektori heledus: 3000 ANSI luumenit, Projektsioonitehnoloogia: DLP, Projektori loomulik resolutsioon: 2160p (3840x2160). Valgusallika tüüp: Lamp, Valgusallika kasutusiga: 4000 h, Valgusallika kasutusiga (säästurežiim): 10000 h. Suumi suhe: 1.1:1, Projitseerimiskauguse suhe: 1.5 - 1.65, Kõrvalekalle: 110 protsenti. Toetatud graafikaresolutsioonid: 640 x 480 (VGA), 3840 x 2160, Toetatud videorežiimid: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 2160p. Jadaliidese tüüp: RS-232, HDMI-pistiku tüüp: Täissuurus, HDMI-versioon: 1.4a/2.0
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Valgusallikas | |
| Valgusallika tüüp | Lamp |
| Valgusallika kasutusiga | 4000 h |
| Valgusallika kasutusiga (säästurežiim) | 10000 h |
| Lambi võimsus | 240 W |
| Lampide arv | 1 lambid |
| Disain | |
| Toote tüüp | Tavaline viskeprojektor |
| Turu positsiooneerimine | Kodukino |
| Toote värv | Must, Valge |
| Paigutus | Lauaarvuti |
| Projektor | |
| Projektori heledus | 3000 ANSI luumenit |
| Projektsioonitehnoloogia | DLP |
| Projektori loomulik resolutsioon | 2160p (3840x2160) |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 10000:1 |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani suuruse ühilduvus | 1524 - 7620 mm |
| Värvide arv | 1,073 miljard värvi |
| Horisontaalskaneerimise ulatus | 15 - 102 kHz |
| Vertikaalne skaneerimisulatus | 23 - 120 Hz |
| Projektsioonimoonutuse korrektor, vertikaalne | -40 - 40 ° |
| Pesad & liidesed | |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-pistiku tüüp | Täissuurus |
| HDMI-versioon | 1.4a/2.0 |
| DVI-port | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Mini-USB 2.0 portide arv | 1 |
| Jadaliidese tüüp | RS-232 |
| PC Audio sisend | |
| PC Audio väljund | |
| AC (toide) sisend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 4,2 kg |
| Laius | 353 mm |
| Sügavus | 272 mm |
| Kõrgus | 135 mm |
| Funktsioonid | |
| Müratase | 33 dB |
| Müratase (säästurežiim) | 29 dB |
| HDCP | |
| Ekraanikuva (OSD) | |
| Ekraanikuva (OSD) keeled | Araabia keel, Bulgaaria, Lihtsustatud hiina keel, Traditsiooniline hiina keel, Horvaatia, Tšehhi keel, Taani, Saksa keel, Hollandi, Inglise keel, Hispaania, Soome, Prantsuse keel, Kreeka keel, Hindi keel, Ungari keel, Indoneesia keel, Itaalia, Jaapani keel, Korea keel, Norra, Poola, Portugali, Rumm, Vene keel, Rootsi, Tai keel, Türgi keel |
| OSD-keelte arv | 28 |
| Võrgustumine | |
| Nutiteleri funktsioon | |
| Ethernet LAN | |
| WiFi | |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 330 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Elektritarbimine (max) | 385 W |
| Võimsustarve (säästurežiim) | 250 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Salvesti | |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Video | |
| Täis-HD | |
| Toetatud videorežiimid | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 2160p |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 640 x 480 (VGA), 3840 x 2160 |
| Pakendi sisu | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Juhend | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Ekraan | |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Objektiivi süsteem | |
| Suumi võimekus | |
| Suumi suhe | 1.1:1 |
| Projitseerimiskauguse suhe | 1.5 - 1.65 |
| Kõrvalekalle | 110 protsenti |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| RMS-nimivõimsus | 5 W |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 1 |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85286200 |