Tootja: BenQ
Mudel: 9H.JGF77.13E
EAN: 4718755068911
Benq MX825ST. Projektori heledus: 3300 ANSI luumenit, Projektsioonitehnoloogia: DLP, Projektori loomulik resolutsioon: XGA (1024x768). Valgusallika tüüp: Lamp, Valgusallika kasutusiga: 5000 h, Valgusallika kasutusiga (säästurežiim): 10000 h. Fookus: Manuaal, Fikseeritud fookuskaugus: 6,9 mm, Projitseerimiskauguse suhe: 0.61:1. Analoogsignaali vormingu süsteem: NTSC, PAL, SECAM, Toetatud graafikaresolutsioonid: 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 576 (WSVGA), 1024 x 600, 1024 x 768 (XGA),..., Toetatud videorežiimid: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p. Jadaliidese tüüp: RS-232
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Valgusallikas | |
| Valgusallika tüüp | Lamp |
| Valgusallika kasutusiga | 5000 h |
| Valgusallika kasutusiga (säästurežiim) | 10000 h |
| Lambi võimsus | 200 W |
| Lampide arv | 1 lambid |
| Disain | |
| Toote tüüp | Lühikese projekteerimiskaugusega projektor |
| Turu positsiooneerimine | Short throw |
| Toote värv | Valge |
| Paigutus | Lauaarvuti, Lagi |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Projektor | |
| Projektori heledus | 3300 ANSI luumenit |
| Projektsioonitehnoloogia | DLP |
| Projektori loomulik resolutsioon | XGA (1024x768) |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 20000:1 |
| Loomulik kuvasuhe | 4:3 |
| Ekraani suuruse ühilduvus | 1524 - 3048 mm |
| Värvide arv | 1,073 miljard värvi |
| Vertikaalne skaneerimisulatus | 23 - 120 Hz |
| Horisontaalskaneerimise ulatus | 15 - 102 kHz |
| Maatriksi suurus | 1,4 cm |
| Maatriksi tüüp | DMD |
| Projektsioonimoonutuse korrektor, vertikaalne | -30 - 30 ° |
| Pesad & liidesed | |
| VGA (D-Sub) portide arv | 3 |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Komposiitvideo sisend | 1 |
| DVI-port | |
| S-Video sisendite arv | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| Audio (v, p) sisend | 1 |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Mikrofonisisend | |
| Jadaliidese tüüp | RS-232 |
| MHL-liides | |
| CardBus PCMCIA pesa tüüp | |
| AC (toide) sisend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 2,6 kg |
| Laius | 296 mm |
| Sügavus | 239 mm |
| Kõrgus | 120 mm |
| Funktsioonid | |
| Müratase | 33 dB |
| Müratase (säästurežiim) | 29 dB |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 260 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Elektritarbimine (võrgu ooterežiim) | 2 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Salvesti | |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Video | |
| Analoogsignaali vormingu süsteem | NTSC, PAL, SECAM |
| Täis-HD | |
| 3D-ühilduvus | |
| Toetatud videorežiimid | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 576 (WSVGA), 1024 x 600, 1024 x 768 (XGA), 1152 x 864 (XGA+), 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 768 (WXGA), 1280 x 800 (WXGA), 1400 x 1050 (SXGA+), 1440 x 900 (WXGA+), 1600 x 1200 (UXGA), 1600 x 900, 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Pakendi sisu | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | |
| Kaugjuhtimispuldi tüüp | IR |
| Kiirstardi juhend | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Garantiikaart | |
| Juhend | |
| Objektiivi süsteem | |
| Fookus | Manuaal |
| Fikseeritud fookuskaugus | 6,9 mm |
| Projitseerimiskauguse suhe | 0.61:1 |
| Kõrvalekalle | 115 protsenti |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 90 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 3000 m |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 1 |
| RMS-nimivõimsus | 10 W |
| Muud funktsioonid | |
| RS-232 portide arv | 1 |