Tootja: BenQ
Mudel: 9H.JKY77.26E
EAN: 4718755077852
BenQ LU9245. Projektori heledus: 7000 ANSI luumenit, Projektsioonitehnoloogia: DLP, Projektori loomulik resolutsioon: WUXGA (1920x1200). Valgusallika tüüp: Lamp, Valgusallika kasutusiga: 20000 h, Valgusallika kasutusiga (säästurežiim): 38000 h. Horisontaalse objektiivinihke vahemik: -5 - 5 protsenti, Vertikaalse objektiivinihke vahemik: -15 - 55 protsenti. Analoogsignaali vormingu süsteem: NTSC, PAL, SECAM, Toetatud graafikaresolutsioonid: 640 x 480 (VGA), 1920 x 1200 (WUXGA), Toetatud videorežiimid: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p. Jadaliidese tüüp: RS-232, HDMI-pistiku tüüp: Täissuurus
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Valgusallikas | |
| Valgusallika tüüp | Lamp |
| Valgusallika kasutusiga | 20000 h |
| Valgusallika kasutusiga (säästurežiim) | 38000 h |
| Lambi võimsus | 100 W |
| Disain | |
| Toote tüüp | Suur konverentsi projektor |
| Turu positsiooneerimine | Ettevõtlus |
| Toote värv | Must |
| Paigutus | Lauaarvuti |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Projektor | |
| Projektori heledus | 7000 ANSI luumenit |
| Projektsioonitehnoloogia | DLP |
| Projektori loomulik resolutsioon | WUXGA (1920x1200) |
| Loomulik kuvasuhe | 16:10 |
| Ekraani suuruse ühilduvus | 1270 - 12700 mm |
| Kontrasti suhe (dünaamiline) | 3000000:1 |
| Värvide arv | 1,073 miljard värvi |
| Vertikaalne skaneerimisulatus | 23 - 120 Hz |
| Horisontaalskaneerimise ulatus | 15 - 102 kHz |
| Maatriksi tüüp | DMD |
| Maatriksi suurus | 1,7 cm |
| Projektsioonimoonutuse korrektor, vertikaalne | -30 - 30 ° |
| Projektsioonimoonutuse korrektor, horisontaalne | -30 - 30 ° |
| Pesad & liidesed | |
| VGA (D-Sub) portide arv | 2 |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-pistiku tüüp | Täissuurus |
| Komponentvideo (YPbPr/YCbCr) sisend | 1 |
| Komposiitvideo sisend | 1 |
| DVI-port | |
| HDBaseT port | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| USB 2.0 tüüp-B portite arv | 1 |
| Audio (v, p) sisend | 1 |
| Audio (v, p) väljund | 1 |
| Jadaliidese tüüp | RS-232 |
| PC Audio sisend | |
| MHL-liides | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 24 kg |
| Laius | 525 mm |
| Sügavus | 470 mm |
| Kõrgus | 216 mm |
| Funktsioonid | |
| Müratase | 36 dB |
| Müratase (säästurežiim) | 34 dB |
| HDCP | |
| Ekraanikuva (OSD) | |
| Ekraanikuva (OSD) keeled | Araabia keel, Bulgaaria, Lihtsustatud hiina keel, Traditsiooniline hiina keel, Horvaatia, Tšehhi keel, Taani, Saksa keel, Inglise keel, Hispaania, Soome, Prantsuse keel, Kreeka keel, Hindi keel, Ungari keel, Indoneesia keel, Itaalia, Jaapani keel, Korea keel, Norra, Poola, Portugali, Rumm, Vene keel, Rootsi, Tai keel, Türgi keel |
| OSD-keelte arv | 28 |
| Võrgustumine | |
| Nutiteleri funktsioon | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| WiFi | |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 600 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Elektritarbimine (max) | 650 W |
| Võimsustarve (säästurežiim) | 400 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| Salvesti | |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Video | |
| Analoogsignaali vormingu süsteem | NTSC, PAL, SECAM |
| Täis-HD | |
| 3D-ühilduvus | |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 640 x 480 (VGA), 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Toetatud videorežiimid | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Ekraan | |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Pakendi sisu | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | |
| Akud kaasa arvatud | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, VGA |
| Juhend | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| RMS-nimivõimsus | 20 W |
| Objektiivi süsteem | |
| Horisontaalse objektiivinihke vahemik | -5 - 5 protsenti |
| Vertikaalse objektiivinihke vahemik | -15 - 55 protsenti |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85286200 |