Tootja: BenQ
Mudel: 9H.JS277.14E
EAN: 0840046048891
BenQ LK935. Projektori heledus: 5500 ANSI luumenit, Projektsioonitehnoloogia: DLP, Projektori loomulik resolutsioon: 2160p (3840x2160). Valgusallika tüüp: Laser, Valgusallika kasutusiga: 20000 h, Valgusallika kasutusiga (säästurežiim): 30000 h. Fookuskauguse ulatus: 8.6 - 9.4 mm, Suumi suhe: 1.6:1, Projitseerimiskauguse suhe: 1.36 - 2.18. Toetatud graafikaresolutsioonid: 640 x 480 (VGA), 3840 x 2160. Jadaliidese tüüp: RS-232, HDMI-pistiku tüüp: Täissuurus, HDMI-versioon: 2.0b
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
BenQ LK935 | 3840x2160 DLP 5500ANSI-lumen | 1,36-2,18:1 | Fixed lens | White | €6439.60 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Valgusallikas | |
| Valgusallika tüüp | Laser |
| Valgusallika kasutusiga | 20000 h |
| Valgusallika kasutusiga (säästurežiim) | 30000 h |
| Disain | |
| Toote tüüp | Tavaline viskeprojektor |
| Turu positsiooneerimine | Ettevõtlus |
| Toote värv | Valge |
| Projektor | |
| Projektori heledus | 5500 ANSI luumenit |
| Projektsioonitehnoloogia | DLP |
| Projektori loomulik resolutsioon | 2160p (3840x2160) |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 3000000:1 |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Nutiprojektor | Ei |
| Ekraani suuruse ühilduvus | 3810 - 5080 mm |
| Värvide arv | 1,07 miljard värvi |
| 3D vertikaalse skaneerimise ulatus | 23 - 240 Hz |
| Vertikaalne skaneerimisulatus | 15 - 135 Hz |
| Projektsioonimoonutuse korrektor, vertikaalne | -30 - 30 ° |
| Värvigamma | 92 protsenti |
| Projektsioonimoonutuse korrektor, horisontaalne | -30 - 30 ° |
| Pesad & liidesed | |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-pistiku tüüp | Täissuurus |
| HDMI-versioon | 2.0b |
| HDBaseT port | Jah |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| USB 2.0 A-tüüpi portide arv | 1 |
| Audio (v, p) sisend | 1 |
| Audio (v, p) väljund | 1 |
| Jadaliidese tüüp | RS-232 |
| S/PDIF-väljund | Jah |
| 3D sünkroonimisport | Jah |
| 3G-SDI väljund | Jah |
| 3G-SDI sisend | 1 |
| AC (toide) sisend | Jah |
| DC-pistik | Jah |
| Heli tagasikanal (ARC) | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 7 kg |
| Laius | 416 mm |
| Sügavus | 351 mm |
| Kõrgus | 166 mm |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 405 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Elektritarbimine (max) | 520 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Juhtme pikkus | 1,8 m |
| Funktsioonid | |
| HDCP | Jah |
| HDCP versioon | 2.2 |
| Video | |
| Täis-HD | Jah |
| 3D-ühilduvus | Jah |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 640 x 480 (VGA), 3840 x 2160 |
| Ekraan | |
| Sisseehitatud ekraan | Ei |
| Objektiivi süsteem | |
| Fookuskauguse ulatus | 8.6 - 9.4 mm |
| Fikseeritud ava | 1,809 |
| Suumi võimekus | Jah |
| Suumi suhe | 1.6:1 |
| Projitseerimiskauguse suhe | 1.36 - 2.18 |
| Horisontaalse objektiivinihke vahemik | -23 - 23 protsenti |
| Vertikaalse objektiivinihke vahemik | -60 - 60 protsenti |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| WiFi | Ei |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 1 |
| RMS-nimivõimsus | 10 W |
| Tehnilised andmed | |
| Kujutise viivitusaeg | 33,4 ms |