Tootja: BenQ
Mudel: 9H.JKL77.59E
EAN: 4718755077272
Benq GV1. Projektori heledus: 200 ANSI luumenit, Projektsioonitehnoloogia: DLP, Projektori loomulik resolutsioon: WVGA (854x480). Valgusallika tüüp: LED, Valgusallika kasutusiga: 20000 h, Valgusallika kasutusiga (säästurežiim): 30000 h. Suumi tüüp: Fikseeritud, Kõrvalekalle: 100 protsenti. Toetatud graafikaresolutsioonid: 640 x 480 (VGA), 854 x 480 (WVGA), 1920 x 1080 (HD 1080), Toetatud videorežiimid: 480p. Müratase: 29 dB, Müratase (säästurežiim): 28 dB
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Valgusallikas | |
| Valgusallika tüüp | LED |
| Valgusallika kasutusiga | 20000 h |
| Valgusallika kasutusiga (säästurežiim) | 30000 h |
| Disain | |
| Toote tüüp | Lühikese projekteerimiskaugusega projektor |
| Turu positsiooneerimine | Kaasaskantav |
| Toote värv | Hõbe, Kollane |
| Projektor | |
| Projektori heledus | 200 ANSI luumenit |
| Projektsioonitehnoloogia | DLP |
| Projektori loomulik resolutsioon | WVGA (854x480) |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Toetatud kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani suuruse ühilduvus | 0 - 2540 mm |
| Projektsioonimoonutuse korrektor, vertikaalne | -40 - 40 ° |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 708 g |
| Laius | 80 mm |
| Sügavus | 80 mm |
| Kõrgus | 155 mm |
| Funktsioonid | |
| Müratase | 29 dB |
| Müratase (säästurežiim) | 28 dB |
| OSD-keelte arv | 11 |
| Pesad & liidesed | |
| DVI-port | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide hulk | 1 |
| Võrgustumine | |
| Nutiteleri funktsioon | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Elektritoide/akutoide |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 16,7 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Elektritarbimine (max) | 24 W |
| AC-sisendpinge | 100-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Aku tööiga (maksimaalne) | 3 h |
| Salvesti | |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Video | |
| Täis-HD | |
| Toetatud videorežiimid | 480p |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 640 x 480 (VGA), 854 x 480 (WVGA), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Pakendi sisu | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB tüüp-C |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kandekarp | |
| Kiirstardi juhend | |
| Garantiikaart | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Objektiivi süsteem | |
| Suumi tüüp | Fikseeritud |
| Kõrvalekalle | 100 protsenti |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| RMS-nimivõimsus | 5 W |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 1 |
| Ekraan | |
| Ekraani värvide arv | 16,78 miljonit värvi |