Tootja: Acer
Mudel: MR.JPD11.00L
EAN: 4710180414233
Acer Home V7850BD. Projektori heledus: 2200 ANSI luumenit, Projektsioonitehnoloogia: DLP, Projektori loomulik resolutsioon: 2160p (3840x2160). Valgusallika tüüp: Lamp, Valgusallika kasutusiga: 4000 h, Valgusallika kasutusiga (säästurežiim): 10000 h. Fookuskauguse ulatus: 20.91 - 32.62 mm, Apertuuriulatus (F-F): 2,5 - 3,26, Suumi suhe: 1.6:1. Jadaliidese tüüp: RJ-45. Ühilduvad operatsioonisüsteemid: Mac PC Windows PC
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Valgusallikas | |
| Valgusallika tüüp | Lamp |
| Valgusallika kasutusiga | 4000 h |
| Valgusallika kasutusiga (säästurežiim) | 10000 h |
| Lambi tüüp | UHP |
| Lambi võimsus | 240 W |
| Lampide arv | 1 lambid |
| Disain | |
| Toote tüüp | Tavaline viskeprojektor |
| Toote värv | Valge |
| Paigutus | Lagi |
| Projektor | |
| Projektori heledus | 2200 ANSI luumenit |
| Projektsioonitehnoloogia | DLP |
| Projektori loomulik resolutsioon | 2160p (3840x2160) |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1200000:1 |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Toetatud kuvasuhe | 4:3 |
| Ekraani suuruse ühilduvus | 660,4 - 7670,8 mm |
| Projektsioonikaugus | 1,3 - 9,3 m |
| Värvide arv | 1,073 miljard värvi |
| Horisontaalne sünkroniseerimine (max) | 135 kHz |
| Horisontaalne sünkroniseerimine (min) | 15 kHz |
| Vertikaalne sünkroniseerimine (min) | 0,024 kHz |
| Vertikaalne sünkroniseerimine (max) | 0,12 kHz |
| Pesad & liidesed | |
| VGA (D-Sub) portide arv | 2 |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Audio (v, p) sisend | 1 |
| Audio (v, p) väljund | 1 |
| Jadaliidese tüüp | RJ-45 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 5,5 kg |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 315 W |
| Võimsustarve (energiasäästurežiim) | 260 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 80 protsenti |
| Objektiivi süsteem | |
| Fookuskauguse ulatus | 20.91 - 32.62 mm |
| Apertuuriulatus (F-F) | 2,5 - 3,26 |
| Suumi suhe | 1.6:1 |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| RMS-nimivõimsus | 5 W |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85286200 |
| Funktsioonid | |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Mac PC Windows PC |