Tootja: Acer
Mudel: MR.JQ811.001
EAN: 4058154259801
Acer Essential X128H. Projektori heledus: 3600 ANSI luumenit, Projektsioonitehnoloogia: DLP, Projektori loomulik resolutsioon: XGA (1024x768). Valgusallika tüüp: Lamp, Valgusallika kasutusiga: 4000 h, Valgusallika kasutusiga (säästurežiim): 6000 h. Fookus: Manuaal, Fookuskauguse ulatus: 21.85 - 24.01 mm, Suumi tüüp: Manuaal. Analoogsignaali vormingu süsteem: NTSC, PAL, SECAM, Toetatud graafikaresolutsioonid: 1024 x 768 (XGA), 1920 x 1200 (WUXGA), Video töötlemine: 30 bitti. Müratase: 33 dB, Müratase (säästurežiim): 28 dB
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Valgusallikas | |
| Valgusallika tüüp | Lamp |
| Valgusallika kasutusiga | 4000 h |
| Valgusallika kasutusiga (säästurežiim) | 6000 h |
| Lambi tüüp | OSRAM |
| Lambi võimsus | 203 W |
| Lampide arv | 1 lambid |
| Disain | |
| Toote tüüp | Tavaline viskeprojektor |
| Toote värv | Must |
| Paigutus | Lauaarvuti, Lagi |
| Projektor | |
| Projektori heledus | 3600 ANSI luumenit |
| Projektsioonitehnoloogia | DLP |
| Projektori loomulik resolutsioon | XGA (1024x768) |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 20000:1 |
| Loomulik kuvasuhe | 4:3 |
| Toetatud kuvasuhe | 16:9 |
| Projektsioonikaugus | 1 - 11,8 m |
| Värvide arv | 1,073 miljard värvi |
| Projektsioonimoonutuse korrektor, vertikaalne | -40 - 40 ° |
| Horisontaalne sünkroniseerimine (max) | 100 kHz |
| Horisontaalne sünkroniseerimine (min) | 15 kHz |
| Vertikaalne sünkroniseerimine (min) | 0,024 kHz |
| Vertikaalne sünkroniseerimine (max) | 0,12 kHz |
| Pesad & liidesed | |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DVI-port | |
| Komposiitvideo sisend | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Audio (v, p) sisend | 1 |
| AC (toide) sisend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 2,7 kg |
| Funktsioonid | |
| Müratase | 33 dB |
| Müratase (säästurežiim) | 28 dB |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 240 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 0,5 W |
| Võimsustarve (säästurežiim) | 195 W |
| AC-sisendpinge | 120 - 230 V |
| Salvesti | |
| Integreeritud kaardilugeja | |
| Video | |
| Analoogsignaali vormingu süsteem | NTSC, PAL, SECAM |
| Täis-HD | |
| HD-valmidus | |
| 3D-ühilduvus | |
| 3D Ready | |
| Video töötlemine | 30 bitti |
| Toetatud graafikaresolutsioonid | 1024 x 768 (XGA), 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Pakendi sisu | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | |
| Ekraan | |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Objektiivi süsteem | |
| Fookus | Manuaal |
| Fookuskauguse ulatus | 21.85 - 24.01 mm |
| Suumi võimekus | |
| Suumi tüüp | Manuaal |
| Optiline suum | 1,1 x |
| Digitaalne suum | 2 x |
| Projitseerimiskauguse suhe | 1.94 - 2.16:1 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 80 protsenti |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| WiFi | |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| RMS-nimivõimsus | 3 W |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 1 |
| Muud funktsioonid | |
| Maksimaalne digitaalresolutsioon | 1920 x 1200 pikslit |
| Pirnide arv | 1 pirn(id) |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85286200 |