Tootja: Acer
Mudel: MR.JQC11.001
EAN: 4713883553438
Acer C200. Projektori heledus: 200 ANSI luumenit, Projektsioonitehnoloogia: DLP, Projektori loomulik resolutsioon: WVGA (854x480). Valgusallika tüüp: LED, Valgusallika kasutusiga: 20000 h, Valgusallika kasutusiga (säästurežiim): 30000 h. Fookus: Manuaal, Fikseeritud fookuskaugus: 5,02 mm, Optiline suum: 1x. Müratase: 29 dB, Müratase (säästurežiim): 25 dB. Toote tüüp: Tavaline viskeprojektor, Turu positsiooneerimine: Kaasaskantav, Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ACER C200 | €265.52 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Valgusallikas | |
| Valgusallika tüüp | LED |
| Valgusallika kasutusiga | 20000 h |
| Valgusallika kasutusiga (säästurežiim) | 30000 h |
| Lampide arv | 1 lambid |
| Disain | |
| Toote tüüp | Tavaline viskeprojektor |
| Turu positsiooneerimine | Kaasaskantav |
| Toote värv | Must |
| Projektor | |
| Projektori heledus | 200 ANSI luumenit |
| Projektsioonitehnoloogia | DLP |
| Projektori loomulik resolutsioon | WVGA (854x480) |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 2000:1 |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Toetatud kuvasuhe | 4:3, 16:9 |
| Projektsioonikaugus | 0,6 - 2,4 m |
| Värvide arv | 16,78 miljonit värvi |
| Horisontaalne sünkroniseerimine (max) | 33,2 kHz |
| Vertikaalne sünkroniseerimine (min) | 0,05 kHz |
| Vertikaalne sünkroniseerimine (max) | 0,06 kHz |
| Pesad & liidesed | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| DVI-port | |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 350 g |
| Laius | 110 mm |
| Sügavus | 120 mm |
| Kõrgus | 30 mm |
| Funktsioonid | |
| Müratase | 29 dB |
| Müratase (säästurežiim) | 25 dB |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Elektritoide/akutoide |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 35 W |
| Võimsustarve (säästurežiim) | 20 W |
| AC-sisendpinge | 120 - 230 V |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 6700 mAh |
| Aku tööiga (maksimaalne) | 4,5 h |
| Pakendi sisu | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Kaablid kaasa arvatud | HDMI |
| Kiirstardi juhend | |
| Objektiivi süsteem | |
| Fookus | Manuaal |
| Fikseeritud fookuskaugus | 5,02 mm |
| Optiline suum | 1 x |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 80 protsenti |
| Muud funktsioonid | |
| Maksimaalne digitaalresolutsioon | 1600 x 1200 pikslit |
| Tarkvara | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |