| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Hama 00181436 andmekandjaümbris Mikrosoontega plaadi karp Must | €98.53 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Tehnilised andmed | |
| Karbi tüüp | Mikrosoontega plaadi karp |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 335 mm |
| Sügavus | 210 mm |
| Kõrgus | 345 mm |
| Pakendi andmed | |
| Kogus | 1 |
| Värv | |
| Toote värv | Must |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Salvesti | |
| Kassettide arv | 50 tk |