| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Veho Pebble Verto power bank White 3700 mAh | €47.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Laadimise allikas | USB |
| Aku mahutavus | 3700 mAh |
| Disain | |
| Toote värv | Valge |
| Laadija ühilduvus | Mobiiltelefon/nutitelefon, Tahvel, MP3/MP4, GPS, E-luger |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Võimsus | |
| Sisendpinge | 5 V |
| Väljundpinge | 5 V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 65 mm |
| Sügavus | 14 mm |
| Kõrgus | 90 mm |
| Kaal | 92,6 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85078000 |