| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Veho P1 Pro power bank Black 10400 mAh | €82.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Laadimise allikas | USB |
| Aku mahutavus | 10400 mAh |
| Disain | |
| Üheaegselt ühendatud seadmete arv (max) | 2 |
| Toote värv | Must |
| Laadija ühilduvus | Universaalne |
| Sisseehitatud ekraan | Jah |
| Kuvamise tüüp | LED |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| Sisendliides | Micro-USB + USB Type-C |
| USB C-tüüpi portide arv | 2 |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | Lightning, Mikro-USB |
| Juhend | Jah |
| Võimsus | |
| Sisendpinge | 5 V |
| Sisendvool | 1.8 A |
| Väljundvool | 2,1 A |
| Väljundpinge | 5 V |
| Toite kaitsefunktsioonid | Ülevool, Ülelaadimine, Liigne tühjakslaadimine, Lühis |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 115 mm |
| Sügavus | 78 mm |
| Kõrgus | 25,5 mm |
| Kaal | 260 g |