Tootja: Urban Factory
Mudel: BAT52UF
EAN: 0294747982181
Urban Factory BAT52UF. Aku mahutavus: 5600 mAh. Toote värv: Roheline
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Toimimine | |
| Aku mahutavus | 5600 mAh |
| Disain | |
| Toote värv | Roheline |
| Tüüp | Indoor battery charger |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 97 mm |
| Sügavus | 44 mm |
| Kõrgus | 22 mm |
| Kaal | 125 g |
| Pesad & liidesed | |
| USB-portide hulk | 1 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |