| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
kmobiles.lt |
Išorinė baterija Trust 10000 mAh Pacto 23598 - kmobiles.lt | €20.07 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Laadimise allikas | USB |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 10000 mAh |
| Aku pinge | 3,7 V |
| Aku mahtuvus | 37 Wh |
| Aku laadimisaeg (USB) | 6 h |
| Disain | |
| Üheaegselt ühendatud seadmete arv (max) | 2 |
| Toote värv | Must |
| Laadija ühilduvus | Universaalne |
| LED-indikaatorid | |
| Pesad & liidesed | |
| Sisendliides | Mikro-USB |
| USB A väljundpordid | 2 |
| Mikro-USB ots | |
| Mikro-USB konnektorite hulk | 1 |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | Mikro-USB |
| Võimsus | |
| Sisendpinge | 5 V |
| Sisendvool | 2 A |
| Totaalne väljundi võimsus | 10 W |
| Pesa 2 väljundvõimsus | 2,1 A |
| Pesa 1 väljundvõimsus | 1 A |
| Toite kaitsefunktsioonid | Ülelaadimine, Liigne tühjakslaadimine, Ülekütmine, Ülekoormus, Lühis |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 65 mm |
| Sügavus | 23 mm |
| Kõrgus | 89 mm |
| Kaal | 202 g |