| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Platinet PMPB52LW power bank Lithium-Ion (Li-Ion) 5200 mAh White 5907595434119 PMPB52LW (5907595434119) Powerbank, mobilā uzlādes iekārta | €23.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Laadimise allikas | USB |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 5200 mAh |
| Disain | |
| Üheaegselt ühendatud seadmete arv (max) | 1 |
| Toote värv | Valge |
| Laadija ühilduvus | Universaalne |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | Mikro-USB |
| Võimsus | |
| Sisendpinge | 5 V |
| Sisendvool | 2 A |
| Väljundvool | 2,2 A |
| Väljundpinge | 5 V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 95 mm |
| Sügavus | 48 mm |
| Kõrgus | 24 mm |
| Kaal | 172 g |