| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
HUAWEI polnilna postaja CP07 6700 mAh | €23.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Laadimise allikas | USB |
| Aku mahutavus | 6700 mAh |
| Disain | |
| Üheaegselt ühendatud seadmete arv (max) | 1 |
| Toote värv | Must |
| Laadija ühilduvus | Universaalne |
| LED-indikaatorid | |
| Veekindel | |
| Pesad & liidesed | |
| Sisendliides | Mikro-USB |
| USB A väljundpordid | 1 |
| USB laadimiskonnektor | |
| Võimsus | |
| Sisendpinge | 5 V |
| Väljundpinge | 5 V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 43,5 mm |
| Sügavus | 96,5 mm |
| Kõrgus | 22,3 mm |
| Kaal | 124 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |