| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
nopirkt.lv |
Anker MagGo 633 Magnetic Power Bank 10000 mAh A1641G11 black 0194644102319 | €75.78 |
|
datatronic.fi |
Anker 633 10000 mAh Langaton lataaminen Musta | €82.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Laadimise allikas | USB |
| Aku mahutavus | 10000 mAh |
| Traadita laadimine | Jah |
| Kiirlaadimine | Jah |
| USB Power Delivery | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| Sisendliides | USB tüüp-C |
| USB tüüp C konnektor | Jah |
| USB C-tüüpi portide arv | 1 |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB tüüp-C |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Laadija ühilduvus | Universaalne |
| Sisseehitatud ekraan | Ei |
| Kuju | Nelinurk |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 66,5 mm |
| Sügavus | 107 mm |
| Kõrgus | 18,1 mm |
| Kaal | 218 g |
| USB tüüp-C kaabli pikkus | 60 cm |
| Võimsus | |
| Totaalne väljundi võimsus | 20 W |
| Raadio | |
| Sisseehitatud raadio | Ei |