| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Tactic Pogo | €14.37 |
|
m79.lv |
Tactic Gra plenerowa Miekki Skoczek Pogo 422233 (6416739580296) Sporta aksesuāri | €19.70 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Minimaalne mängijate arv | 1 |
| Maksimaalne mängijate arv | 1 |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Mängu kestus | 10 min |
| Võimsus | |
| Patareid puuduvad | |
| Õppimis- ja treenimisoskused | |
| Õppimis- ja koolitusoskused | Käe-silma koordinatsiooni arendamine |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 104 mm |
| Pakendi sügavus | 175 mm |
| Pakendi kõrgus | 280 mm |
| Pakendi kaal | 630 g |