Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Köieveo köis |
| Toote värv | Puit |
| Soovitatav vanus (min) | 5 aasta(t) |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Võimsus | |
| Patareid puuduvad | Ei |
| Õppimis- ja treenimisoskused | |
| Õppimis- ja koolitusoskused | Käe-silma koordinatsiooni arendamine |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 365 mm |
| Pakendi sügavus | 100 mm |
| Pakendi kõrgus | 125 mm |
| Pakendi tüüp | Karp |