Tootja: Ravensburger
Mudel: 26816
EAN: 4005556268160
Ravensburger GraviTrax Pro. Toote tüüp: Toy marble run, Soovitatav vanus (min): 8 aasta(t), Soovitatav vanus (max): 99 aasta(t)
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Marble run mäng |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Minimaalne mängijate arv | 1 |
| Soovitatav vanus (min) | 8 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 99 aasta(t) |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Aasta | 2020 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 338 mm |
| Sügavus | 338 mm |
| Kõrgus | 77 mm |
| Kaal | 914 g |
| Võimsus | |
| Patareid puuduvad | |
| Logistika andmed | |
| Kihid kaubaaluse kohta | 87 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |