| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Piatnik (389332) | €17.33 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pakendi andmed | |
| Tükkide arv | 2 tk |
| Pakendi laius | 100 mm |
| Pakendi sügavus | 210 mm |
| Pakendi kõrgus | 88 mm |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Minimaalne mängijate arv | 1 |
| Soovitatav vanus (min) | 2 aasta(t) |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Võimsus | |
| Patareid puuduvad | |