| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
intop.lt |
Įvairių spalvų kėgliai Chicco Fit&Fun | €21.93 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Boolingukomplekt |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Minimaalne mängijate arv | 1 |
| Soovitatav vanus (min) | 1,5 aasta(t) |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 530 mm |
| Sügavus | 110 mm |
| Kõrgus | 90 mm |
| Kaal | 650 g |
| Võimsus | |
| Patareid puuduvad | |
| Õppimis- ja treenimisoskused | |
| Õppimis- ja koolitusoskused | Käe-silma koordinatsiooni arendamine |