| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
EFB Elektronik 53600TS.3 Glasfaser-Spleißgehäuse (53600TS.3) | €79.58 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Materjal | Teras |
| Paigaldus | Serverikappi paigutamine |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Võrgustumine | |
| Portide hulk | 24 |
| Pistmik(ud) | SC |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 483 mm |
| Kõrgus | 44,5 mm |
| Sügavus | 244 mm |
| Kaal | 2,71 kg |