Tootja: Techly
Mudel: I-PP 24-RS-C6AT
EAN: 8054529022908
Techly 24 x RJ45 Cat.6A. Võrgustandardid: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3an, IEEE 802.3u, Kaabeldustehnoloogia: 10/100/1000Base-T(X), Ethernet-liidese tüüp: 10 Gigabit Ethernet, Kiire Ethernet, Gigabit Ethernet. Toote värv: Must, Sertifikaat: WEEE. Laius: 482 mm, Kõrgus: 44 mm, Sügavus: 109 mm. Pakendi tüüp: Karp
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Sertifikaat | WEEE |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3an, IEEE 802.3u |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000BASE-T(X) |
| Ethernet-liidese tüüp | 10 Gigabit Ethernet, Kiire Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 10000 Mbit/s |
| Portide hulk | 24 |
| Pistmik(ud) | RJ-45 |
| Toetatud kaablitüübid | Cat6a |
| Kaabli kate | S/UTP (STP) |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -40 - 68 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 482 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Sügavus | 109 mm |
| Kaal | 1,57 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |