Tootja: Nanocable
Mudel: 10.21.4124
EAN: 8433281012059
Nanocable 10.21.4124. Pistmik(ud): RJ-45, Toetatud kaablitüübid: Cat6a, AWG-juhtme läbimõõt: 22/23/24/26. Toote värv: Must, Püstiku mahutavus: 1U. Laius: 482,6 mm, Kõrgus: 44,5 mm, Kaal: 650 g. Pakendi laius: 500 mm, Pakendi pikkus: 9,7 cm, Pakendi sügavus: 97 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Lülitikapp NANOCABLE CAT.6A UTP 19"1U Dual | €42.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Võrgustumine | |
| Portide hulk | 24 |
| Pistmik(ud) | RJ-45 |
| Toetatud kaablitüübid | Cat6a |
| AWG-juhtme läbimõõt | 22/23/24/26 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 482,6 mm |
| Kõrgus | 44,5 mm |
| Kaal | 650 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 500 mm |
| Pakendi pikkus | 9,7 cm |
| Pakendi sügavus | 97 mm |
| Pakendi kõrgus | 55 mm |
| Pakendi kaal | 756 g |