Tootja: Nanocable
Mudel: 10.21.3124
EAN: 8433281005907
Nanocable 10.21.3124. Toote värv: Must. Pakendi laius: 55 mm, Pakendi pikkus: 50 cm, Pakendi kõrgus: 55 mm. Tooteid kaubaaluse kohta: 10 tk, Põhikasti (välimine) brutokaal: 9 kg, Tooteid põhikasti (välimine) kohta: 300 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Nanocable 10.21.3124 pistikupesa | €26.55 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Võrgustumine | |
| Portide hulk | 24 |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 55 mm |
| Pakendi pikkus | 50 cm |
| Pakendi kõrgus | 55 mm |
| Pakendi kaal | 900 g |
| Pakendi ruumala | 3546 cm³ |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 10 tk |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 9 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 300 tk |
| Põhikasti (välimine) maht | 3000 cm³ |