Tootja: Intellinet
Mudel: 720915
EAN: 0766623720915
Intellinet 720915. Võrgustandardid: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, Kaabeldustehnoloogia: 10/100/1000Base-T(X), Andmete edastamise maksimaalne määr: 1000 Mbit/s. Toote värv: Must, Hall, Sertifikaat: CE FCC. Laius: 212 mm, Kõrgus: 44 mm, Sügavus: 128 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Intellinet 720915 pistikupesa | €59.97 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote värv | Must, Hall |
| Sertifikaat | CE FCC |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000BASE-T(X) |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 1000 Mbit/s |
| Portide hulk | 12 |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Toetatud kaablitüübid | Cat6a |
| AWG-juhtme läbimõõt | 23/24/25/26 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | -40 - 70 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | 10 - 90 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 212 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Sügavus | 128 mm |
| Kaal | 868 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85371098 |