Tootja: Intellinet
Mudel: 720748
EAN: 0766623720748
Intellinet 720748. Pistmik(ud): RJ-45, Kaabli kate: U/UTP (UTP). Toote värv: Must, Paigaldus: Serverikappi paigutamine, Püstiku mahutavus: 1U. Laius: 254 mm, Kõrgus: 44,5 mm, Sügavus: 28,9 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
Intellinet 10"" Patchpanel 1HE 12-Port Cat6 UTP zwart | €19.06 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Paigaldus | Serverikappi paigutamine |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Võrgustumine | |
| Portide hulk | 12 |
| Pistmik(ud) | RJ-45 |
| Kaabli kate | U/UTP (UTP) |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 254 mm |
| Kõrgus | 44,5 mm |
| Sügavus | 28,9 mm |
| Kaal | 350 g |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85371098 |