Tootja: Intellinet
Mudel: 720564
EAN: 0766623720564
Intellinet 720564. Võrgustandardid: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3an, IEEE 802.3u, Pistmik(ud): RJ-45, Pistmikukontaktide kate: Kuld. Toote värv: Must, Paigaldus: Serverikappi paigutamine, Püstiku mahutavus: 1U. Laius: 482 mm, Kõrgus: 44 mm, Sügavus: 115,4 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Intellinet 720564 pistikupesa 1U | €50.30 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Paigaldus | Serverikappi paigutamine |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Sertifikaat | UL |
| Võrgustumine | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3an, IEEE 802.3u |
| Portide hulk | 24 |
| Pistmik(ud) | RJ-45 |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Kaabli kate | U/UTP (UTP) |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 482 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Sügavus | 115,4 mm |
| Kaal | 1,4 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85371098 |